روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 89
  • 857
  • 1,393,382
نمایش فیلم های بلند سینماگران آذربایجان در جشنواره فیلم تبریز

دبیر نخستین جشنواره فیلم تبریز از نمایش فیلم های بلند سینماگران تبریزی در بخش جنبی این جشنواره خبر داد.
امیر مرتضوی با اعلام این خبر اظهار داشت: نخستین جشنواره فیلم تبریز در کنار پخش آثار فیلم کوتاه از سینماگران استان، در بخش جنبی خود فیلم های بلند فیلمسازان تبریزی را نمایش می دهد.
مرتضوی با بیان اینکه این فیلم ها در بخش چشم انداز سینمای آذربایجان پخش می شوند، گفت: پخش و نمایش فیلم های بلند سینمایی تولید آذربایجان شرقی خارج از بخش مسابقه ، از برنامه های جنبی نخستین جشنواره فیلم تبریز به شمار می رود.
وی با اشاره به جزئیات این فیلم ها، تصریح کرد: فیلم های بلند ائو ( اصغر یوسفی نژاد) سویوق (بهرام و بهمن ارک) ، دومان ( نادر ساعی ور- محمدرضا آزادگر) در بخش جنبی چشم انداز سینمای آذربایجان به نمایش گذاشته می شود که تماشای آن برای عموم آزاد است.
دبیر نخستین جشنواره فیلم تبریز، میزبانی از اساتید و سینماگران برجسته در تبریز، برپایی جلسات نقد و بررسی فیلم ها، کارگاه های متعدد آموزشی و… را از جمله برنامه های جنبی نخستین جشنواره فیلم تبریز عنوان کرد.گفتنی است، جشنواره فیلم تبریز طی روزهای ۱۰ تا۱۳ مرداد سال جاری برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز