روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی: شهروندان در حل معضل آلودگی هوا نقش مهمی دارند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز با اشاره به این‌که تبریز در دو روز گذشته، آلوده‌ترین هوا را در میان شهرهای کشور داشته‌است، گفت: در کنار خدمات کیفی و فنی حوزه حمل‌و‌نقل، شهروندان در حل معضل آلودگی هوا نقش مهمی دارند.
منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیداری که به مناسبت روز ملی حمل‌ونقل، با شهردار تبریز و مدیران حوزه حمل‌ونقل داشت، خاطرنشان کرد: درخواست بنده از شهروندان این است که در سفرهای درون‌شهری، از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کرده و دست‌کم در ترددهای کوتاه و غیرضروری، از خودروهای شخصی استفاده نکنند.
وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی در این خصوص گفت: ارائه آموزش‌های فرهنگی و ایجاد فرهنگسازی‌های لازم، راهکاری است که باید با همکاری شهرداری و صدا و سیما، به بخش ثابتی از برنامه‌های رسانه ملی تبدیل شود؛ چنین برنامه‌هایی در صورت برخورداری از محتوای لازم، می‌تواند در میان مخاطبان، جا بیفتد.
حجت الاسلام آل‌هاشم در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به ویژگی‌های مدیریت جدید شهرداری افزود: شکر خدا شهردار تبریز، نیروی متخصص و تازه‌نفسی است که مسئولیت را با یک همت و شادابی آغاز کرده‌ و احساس بنده این است که تا این‌جای کار، نشاط خاصی در خدمتگزاری شهرداری، پدید آمده است.
حجت‌الاسلام آل‌هاشم، با اشاره به تاکیدات خود در زمینه پرهیز شهرداری از ورود به مباحث سیاسی، اضافه کرد: رمز موفقیت شهرداری خدمت به مردم و اجتناب از موضوعات سیاسی و جناحی است؛ خوشبختانه در این مدت چند ماهه، مسائل سیاسی و جناحی، در شهرداری جایی نداشته‌‌ و امیدوارم از این پس نیز شاهد همین روند باشیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: شهرداری یک نهاد زحمتکش است؛ در چنین نهادی، هر گاه بوی فساد و تخلف آمد، در همان مرحله نخست، با قاطعیت برخورد کنید؛ در غیر این صورت، شاهد تکرار تخلفات خواهیم بود.
امام جمعه تبریز با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در خدمت و مسئولیت خاطرنشان کرد: برخورد با مراجعان، باید با گشاده‌رویی و مهربانی باشد؛ حتی اگر درخواست مراجعه‌کننده‌ای، مقدور نبود، پاسخ به وی باید با لحن و بیان مناسب باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز