روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 685
  • 771
  • 1,434,321
نمایندگان در حال پس‌گیری امضاهایشان هستند

وزیر آموزش و پرورش به جریان افتادن استیضاحش در مجلس را مورد اشاره قرار داد و گفت: تعدادی از نمایندگان طی چند روز اخیر با توضیحات ارائه شده قانع شدند و در حال پس‌گیری امضایشان هستند.
سید محمد بطحائی در حاشیه بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره اعلام وصول استیضاحش در مجلس توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: تعدادی از نمایندگان سوالاتی از بنده داشتند که این سوالات را قبلا مطرح کرده بودند و ظاهرا قانع نشدند و در قالب استیضاح به جریان انداختند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اما به هر حال به عنوان کسی که با رای اعتماد مجلس سکاندار این وزارتخانه شدم، باید از رای مجلس و نمایندگان تبعیت کنم گفت: اگر به هر دلیلی نمایندگان فرد دیگری را شایسته این کار بدانند و بنده را شایسته ادامه فعالیت ندانند، این حقشان است که استیضاح کنند و اگر قانع نشدند تصمیم خود را بگیرند.
بطحائی ادامه داد: تا ساعتی که هستم وظیفه‌ام را انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم توضیحاتی در پاسخ به سوالات نمایندگان بدهم و تلاش می‌کنم که قانع شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز