روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 437
  • 814
  • 1,336,173
نمره‌ی قبولی مجموعه‌ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: مجموعه‌ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز نمره‌ی قبولی را از نظر عملکرد گرفته است.
محمد حسین صومی در نشست معاون بهداشتی وزیر بهداشت در تبریز اظهار کرد: همه‌ی اعضای شبکه‌ی بهداشت در طول چهار سال گذشته عملکرد خوب و هماهنگی را در راستای تحقق اهداف داشته‌اند و خود منتقدی و حسابرسی از ویژگی‌هایی است که اعضای شبکه‌ی بهداشت و درمان همواره توجه ویژه‌ای به آن داشته‌اند.
وی افزود: این مجموعه سعی در ارائه‌ی بهترین خدمات با امکانات و مشکلات موجود را داشته و خوشبختانه عملکرد قابل قبولی هم داشته است. همچنین تبریز در چهار سال گذشته با امکانات و مشکلات موجود عملکرد قابل قبولی داشته است.
صومی افزود: برخی با بی انصافی از عملکرد خوب مجموعه‌ی بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز چشم پوشی می کنند. این در حالی است که نتیجه‌ی این عملکرد به وضوح مشخص است.
صومی عنوان کرد: تبریز از وضعیت خوبی برخوردار است و طبق مستندات، آمار مرگ و میر نوزادان، بستری نوزادان، ترخیص با رضایت شخصی در استان ما پایین‌تر از سایر استان‌ها است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز