روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 134
  • 700
  • 1,332,074
نمی‌دانیم چه جوابی به مردم بدهیم

عضو شورای فنی کشتی آزاد با عذرخواهی از مردم به‌خاطر نتایج ضعیف آزادکاران ایران، گفت: شورای فنی پس از شنیدن گزارش کادر فنی تیم ملی، تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.
منصور برزگر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد ضعیف آزادکاران ایران در رقابت‌های جهانی پاریس اظهار کرد: متاسفانه کشتی‌گیران ما خوب کار نکردند و واقعا نمی‌دانم چه بگویم. به هیچ وجه از عملکرد تیم ملی راضی نیستیم و نمی‌دانیم چه جوابی به مردم بدهیم. مردم از ما توضیح می‌خواهند و ما جواب قانع‌کننده‌ای برای آن‌ها نداریم. کادر فنی زحمت خود را کشید اما نمی‌دانم چرا این نتایج به دست آمد.
عضو شورای فنی کشتی آزاد افزود: از عملکرد نفرات باتجربه‌ای همچون حسین‌خانی در عجبم. او با این همه تجربه نباید به این راحتی به حریف نه چندان مطرح ژاپنی می‌باخت آن هم در شرایطی که از حریف پیش بود و ثانیه پایانی مبارزه پیروزی را با شکست عوض کرد. یا احسان‌پور که در سومین تجربه جهانی تا این حد بد ظاهر شد و میثم نصیری و یاراحمدی که هیچ تغییری نداشته‌اند. البته بیشتر از این‌که بحث تجربه در این سطح از مسابقات مهم باشد بحث داشتن سبک کشتی است که کشتی‌گیران ما در این زمینه ضعیف بودند. باید همه این موارد با بازگشت کادر فنی و توضیحات آن‌ها به دقت بررسی شود.
وی با عذرخواهی از مردم به‌خاطر کسب این نتایج، گفت: بدون شک شورای فنی به دقت و پس از شنیدن گزارش کادر فنی تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام خواهد داد. شکست در هر شرایطی آن هم برای ورزش پرافتخار کشتی بد است و ما باید به مردم پاسخگو باشیم. فدراسیون با همه کمبودها و سختی‌ها بهترین امکانات را فراهم کرده تا کشتی‌گیران بهترین نتایج را بگیرند اما معلوم نیست چرا این‌گونه کشتی می‌گیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز