روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 487
  • 874
  • 1,352,117
نهادها دنبال بهره وری پایدار باشند

دبیرکل سازمان بهره وری آسیایی گفت: سازمان ها فقط با برخورداری از بهره وری بالا نمی توانند در دنیای بی ثبات و تغییرپذیر کنونی با قدرت به فعالیت ادامه دهند؛ بلکه باید در اندیشه دستیابی به بهره وری پایدار باشند.
«سانتی کانوکتاناپورن»* در مراسم آغاز دوره آموزشی «خلاقیت و ارتقای بهره وری در بنگاه های کوچک و متوسط برای متخصصان رسانه های جمعی» در دفتر سازمان بهره وری آسیایی در توکیو ژاپن گفت: بهره وری پایدار به معنای آن است که سازمان ها با هدف قوی ماندن برای پیشبرد راهبردهای آتی باید دیدگاهی بلندمدت داشته باشند، برای مقابله با مخاطرات اقدام کنند و از فرصت ها برای رشد بهره وری بهره ببرند تا در یک آینده بسیار پیچیده و نامطمئن پایدار بمانند. وی در سخنرانی خود با عنوان «بهره وری پایدار: بهره وری آینده» مشارکت بیشتر زنان و افراد دارای بیش از ۶۵ سال در بخش کار، استفاده از کشاورزی مکانیزه و روباتیک (برای گذار صنعتی) و ماهرسازی شهروندان را فرصت هایی برای افزایش بهره وری دانست.
کانوکتاناپورن به تغییر ترکیب جمعیتی، مصرف انرژی، فراگیری تلفن همراه و اینترنت، افزایش پهنای باند، انتشار دی اکسید کربن و ارتقای دانش در آینده اشاره کرد و افزود: برای دستیابی به رشد باید از فرصت های پیش رو استفاده کرد، ساختار کنونی صنعت را برهم زد و کالا یا خدمات بهتر ارایه کرد.وی به فناوری های جایگزین درحال ظهور در دنیا مانند هوش مصنوعی اشاره کرد و گفت: اکنون ارزان ترین تلفن هوشمند به قیمت ۱۰ دلار در آفریقا و آسیا وجود دارد. تا سال ۲۰۲۰ میلادی نیز ۷۰ درصد مردم دنیا یک تلفن هوشمند خواهند داشت. این به معنای آن است که همه به یک اندازه به آموزش در سطح جهانی دسترسی می یابند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز