روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 700
  • 1,331,972
نهایی شدن برنامه آمایش سرزمین استان‌ها تا پایان امسال

معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برنامه آمایش سرزمین استان‌ها تا پایان امسال نهایی می‌شود.
زهرا اربابی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برنامه‌های توسعه با توجه به مباحث اقتصاد مقاومتی و در راستای برنامه‌های محوری برنامه ششم توسعه برای استان‌ها پیش‌بینی شده است و مبحث اقتصاد مقاومتی و نیز برنامه ششم توسعه از محورهای مهم توسعه هستند.
وی با اشاره به وجود تحولاتی در سهم استان‌ها از بودجه سال ۹۶، خاطرنشان کرد: با توجه به محدود ‌بودن منابع مالی، برنامه‌ریزی و توزیع اعتبارات نیز متناسب با منابع مالی محدود انجام می‌شود.
این مسئول با اشاره به تدوین برنامه آمایش سرزمینی، خاطرنشان کرد: تا پایان امسال استان‌ها برنامه آمایش سرزمینی خود را نهایی می‌کنند. البته لازم به توجه است که تدوین برنامه آمایش سرزمینی یک فرآیند طولانی را سپری کرده است و این وقفه به دلیل نبود مجریان واقعی طرح مبتنی بر دانش آمایش در برخی استان‌ها اتفاق افتاده که باید مورد بازنگری قرار می‌گرفتند.
اربابی با اشاره به اینکه تدوین برنامه‌های توسعه چندان ارتباطی به انفکاک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ندارد، تصریح کرد: برنامه ششم تدوین شده که مسیر توسعه را برای کشور تعریف می‌کند و مرحله انتزاع به پایان رسیده و از سال آینده سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی در دو مسیر جدا با رویکرد مبتنی بر توسعه در نظام اداری و برنامه‌ای فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز