روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
نوبخت: دولت نیازمند رسانه ای موثر برای اعلام اقدامات خوداست

سخنگوی دولت گفت: دولت نیازمند ابزار رسانه ای موثری برای اعلام اقدامات خود است و به همین دلیل در دولت دوازدهم این نقیصه که دلسوزان نیز خواهان آن هستند، برطرف می شود.
محمدباقر نوبخت در ادامه نشست خبری در پاسخ به این سوال که تحریف هایی از سوی صدا و سیما علیه دولت صورت گرفته است، دولت چه جوابیه ای برای آن دارد، اظهارکرد: درصورت تحریف که با نشر خبر نادرست از سوی رسانه ملی یا هر رسانه دیگری انجام شود، دستگاه ها موظف به اطلاع رسانی درست هستند.
وی افزود: در حوزه ریاست جمهوری، بخش شورای اطلاع رسانی دولت و از سوی دیگر دفتر روابط عمومی دستگاه ها و شورای اطلاع رسانی دولت موظف هستند در مواردی که خبر غیرواقعی منتشر شود، پاسخ لازم را بدهند.
**اطلاع رسانی هفته ای یک بار مصوبات دولت کافی نیست، دولت باید ابزارهای دیگر داشته باشد
سخنگوی دولت همچنین در پاسخ به این سوال که با توجه به حجم تخریب ها علیه دولت، آیا دولت راه اندازی شبکه تلویزیون اختصاصی را در دستورکار دارد، خاطرنشان کرد: این که نیازمند ابزار رسانه ای موثری برای اعلام اقدامات دولت هستیم، یک واقعیت است و به همین دلیل در دولت دوازدهم این نقیصه که دلسوزان نیز خواهان آن هستند، برطرف می کنیم.
نوبخت یادآور شد: دولت باید در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی هم ابزار لازم را داشته باشد و هم به دقت عمل کند، بنابراین اطلاع رسانی مصوبات دولت آن هم هفته ای یک بار کافی نیست و باید ابزارهای دیگری هم داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز