روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 88
  • 857
  • 1,393,381
نوراللهی بهتر از من برای تراکتور بازی می‌کند

هافبک مصدوم تیم تراکتورسازی بابت عیادت همتایش در پرسپولیس تشکر کرد.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، سینا عشوری در گفت و گو با خبرنگار درباره جراحی اش اظهار داشت: «خوشبختانه جراحی خیلی خوبی داشتم؛ دکتر کیهانی از این جراحی راضی بود و می گفت شرایطم خوب است. از او که زحمات زیادی برایم کشید، تشکر می کنم. امیدوارم خیلی زود به میادین فوتبال برگردم.»
او ضمن تشکر از هواداران تراکتورسازی عنوان کرد: «از هوادارانی که به بیمارستان آمدند، تماس گرفتند و در شبکه های اجتماعی به من ابراز محبت کردند، تشکر می کنم. بسیار ناراحتم که این مصدومیت اجازه نداد تا پایان فصل برای تراکتورسازی بازی کنم. امیدوارم خیلی زود برگردم و این روزها را جبران کنم.»
هافبک تراکتورسازی درباره عیادت احمد نوراللهی از خودش گفت: «از احمد ممنونم. او پسر باشخصیتی است و به عیادت من آمد. کارهای سربازی اش هم تقریبا تمام شده است. امیدوارم روزهای خوبی را در تراکتورسازی سپری کند.»
عشوری درباره اینکه نوراللهی جایگزین خودش در تراکتور خواهد شد، تاکید کرد: «نوراللهی بازیکن خوبی است و شک ندارم بهتر از من برای تراکتورسازی بازی می کند و باعث شادی هواداران می شود.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز