روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 1,575
  • 1,392,721
نوربخش: نیمی ازجمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به بودجه ٧٠ هزار میلیارد تومانی و گردش مالی ١۵٠ هزارمیلیارد تومانی این سازمان گفت: ٣٠ درصد کل بودجه کشور در سازمان تامین اجتماعی شکل می گیرد.
سیدتقی نوربخش درهمایش تخصصی اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری اظهارکرد: سازمان تامین اجتماعی یک نهاد اجتماعی و اقتصادی است که فعالیت های آن از طریق ٧٠ هزارهمکار در بخش های بیمه و درمان سراسر کشور انجام می شود.
وی افزود: تامین اجتماعی یک سازمان بزرگی است که دراعتماد سازی و افزایش رضایتمندی مردم،توسعه امنیت اجتماعی و ملی در کشور نقش مهمی دارد.
وی اظهارکرد: نیمی ازجمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که غالبا از اقشار مستضعف جامعه هستند که از پایه های اصلی انقلاب و نظام نیز محسوب می شوند که معیشت و درمان آنها از سوی این سازمان تامین می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در دولت یازدهم اتفاقات خوبی در این سازمان رخ داد که در روند فعالیت های این سازمان تاثیرگذار بوده است، گفت:در این دوره ترکیب و اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری ودبیرخانه آن مورد توجه قرار گرفت و سعی می شود نیروها از نظر کمی و کیفی ارتقا پیدا کنند.
وی خواستاربکارگیری بانوان درهیات های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تامین اجتماعی شد وافزود: ۴٠ درصد همکاران این سازمان را بانوان تشکیل می دهند و در این دوره مدیریتی ٣ مدیر کل زن در تامین اجتماعی منصوب شدند.
نوربخش، دقت در صدور آرا، ایجاد مکانیزم پیشگیرانه بروز تخلف و آموزش اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری را بسیار مهم دانست و گفت: مسائل مالی خط قرمز این سازمان است و قابل اغماض نیست و در ۴ سال گذشته این موضوع بسیار مورد تبیین قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز