روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 771
  • 779
  • 1,330,283
نوروز ۹۶، تمرینی برای تبریز ۲۰۱۸ است

جانشین معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نوروز ۹۶ را تمرینی برای تبریز ۲۰۱۸ دانست.
فرشاد رستمی در دوره توجیهی راهنمایان گردشگری استان برای آماده‌سازی ویژه نوروز ۹۶ با اعلام این مطلب افزود: باتوجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروز، راهنمایان مستقر در بناها و مجموعه‌های تاریخی می‌بایست برای ارائه خدمات بهینه به گردشگران آمادگی لازم را داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: اهتمام ما ارائه خدماتی متفاوت برای میهمانان نوروز ۹۶ است و راهنمایان گردشگری در ایجاد این تمایز نقش بسیار پر رنگی دارند، از راهنمایان گردشگری انتظار داریم با گشاده رویی و انجام مطالعات مستمر بتوانند برای مسافرانی که تبریز و استان آذربایجان شرقی را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده‌اند، میزبانی شایسته باشند.
رستمی تاکید کرد: در راستای توان و دانش افزایی راهنمایان دوره‌های آموزشی مختلفی در طول سال جاری برگزار شده است و نوروز ۹۶ موقعیتی را فراهم می‌کند تا برآیند این آموزش ها از طرف گردشگران مورد ارزیابی قرار گیرد که از طریق تیم‌های ارزیابی عملکرد نظرات گردشگران مورد ارزیابی و پایش قرار خواهد گرفت که یکی از محورهای اصلی موضوع کیفیت ارائه خدمات توسط راهنمایان گردشگری است.
وی از راهنمایان به عنوان نوروزبانان بی نوروز یاد کرد و افزود: نوروز امسال در راستای اعتلای جایگاه گردشگری استان باید نوروزی متفاوت برای تبریز و استان باشد و میهمان نوازی و میهان پروری در تمام ابعاد در این استان نمود و ظهور یابد تا شروعی برای میزبانی در سال ۲۰۱۸ باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز