روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 634
  • 773
  • 1,386,867
نوری: با گل‌محمدی مدعی قهرمانی هستیم

محمد نوری درباره شرایط تراکتورسازی بعد از شروع تمرینات اظهار داشت: شرایط تیم خوب است؛ دو سه جلسه تمرینات خوبی انجام دادیم و آرام آرام آماده شروع فصل جدید می‌شویم. منتظر هستیم تا خالد شفیعی هم اضافه شود و بتوانیم با حداکثر بازیکنان وارد مسابقات شویم. امیدوارم بتوانیم در آغاز مسیر سختی که داریم، استارت خوبی بزنیم.
وی ادامه داد: من با یحیی گل‌محمدی سابقه همبازی بودن دارم. واقعا جزو افتخاراتم است زمانی که خیلی جوان بودم و ۲۱ سال سن داشتم، در صبای قم با گل‌محمدی همبازی بودم. همچنین بهترین سال فوتبالم در پرسپولیس نیز با سرمربیگری آقا یحیی رقم خورد. او مربی بزرگ و با دیسیپلینی است. از همه مهم‌تر اینکه به جوانان اعتقاد دارد و شانس می‌دهد. قطعا گل‌محمدی بهترین گزینه برای هدایت تراکتورسازی بود و حالا همه باید کمک کنیم تا او موفق شود.
هافبک تراکتورسازی در ادامه با اشاره به خالی بودن دست گل محمدی گفت: او با اینکه دستش از نظر مهره پر نیست اما تفکرات تاکتیکی‌اش می‌تواند به سود تراکتورسازی شود. بضاعت تیم ما از نظر بازیکن زیاد نیست اما توان این را داریم که نتایجی درخور نام تراکتورسازی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.
نوری با اشاره به شرایط جوانان تراکتورسازی بیان کرد: جوان های خیلی خوبی داریم که می‌توانند عصای دست گل‌محمدی شوند. این بازیکنان همگی نفرات باانگیزه‌ای هستند و باید تجربه کسب کنند و بدرخشند. انشاءالله بهترین بازی‌های خود را انجام می‌دهند و روزهای خوبی را سپری می‌کنند.
وی در پایان افزود: در حال حاضر بیش از هرچیز به حمایت هواداران نیاز داریم. با اینکه از نظر بازیکن در مضیقه هستیم اما مثل سال قبل می‌توانیم مدعی باشیم. امسال همه تیم‌ها در نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کردند و شرایط مطلوبی دارند. با اینکه کارمان سخت است اما می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز