روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 654
  • 999,268
نوشتن همه مشکلات جامعه به پای دولت بی انصافی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه ارکان نظام در موفقیت ها و ناکامی ها شریک هستند، گفت: نوشتن همه مشکلات به پای دولت و نادیده انگاشتن دستاوردهای آن کمال بی انصافی است.
رحیم شهرتی فر در حاشیه همایش یکروزه کارگزاران روابط عمومی آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگاران افزود: هر اتفاقی که در جامعه رخ می دهد، باید مدیر مربوط در قبال آن پاسخگو باشد و اینکه بیان شود رئیس جمهوری و مسوولان کاری نمی کنند، از عدالت و انسانیت دور است.
معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی افزود: دولت در حد اختیارات و مسوولیتی که دارد، تلاش می کند و موفقیت ها و ناکامی هایی دارد، اما نباید این گونه باشد که همه نقص های موجود در جامعه تنها به پای دولت نوشته شود.
شهرتی فر اظهار کرد: اینکه تصور می شود همه مسوولیت های اداره جامعه در تمامی سازمان ها و دستگاه ها برعهده شخص رئیس جمهوری است، بی انصافی محض است.
وی از مسوولان روابط عمومی و رسانه های آذربایجان شرقی درخواست کرد صادقانه به دنبال کشف حقایق باشند و برای ناامید کردن مردم سوژه یابی نکنند.
شهرتی فر با بیان اینکه انتقاد سازنده باید اتفاق بیافتد، گفت: در عین حال باید توجه داشت که اخبار ناامید کننده و مایوس کردن مردم خدمت به جامعه نیست.
وی ادامه داد: صرفنظر از وظایف سازمانی، به عنوان یک مسلمان وظیفه بزرگی داریم تا بذر نیکی و تصورات و پندارهای نیک در جامعه بکاریم.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید از اطلاع رسانی های غلط که منجر به تصمیمات نادرست می شود، جلوگیری کنند.
شهرتی فر اظهار کرد: در مراسم تودیع و معارفه مدیران شاهد هستیم مدیری که تودیع می شود همه موفقیت های سازمان متبوعش را به اسم خود تمام می کند و تلاش های دیگر همکاران و مجموعه را نادیده می گیرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی افزود: مجموعه یک سازمان دست به دست هم داده و موفقیت ها را برای سازمان به بار می آورند و این تنها به یک فرد خاص اختصاص ندارد.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید واقعیت های سازمان ها را به افکار عمومی انتقال و تصورات و خواسته های افکار عمومی نیز را بی کم و کاست به سازمان انتقال دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز