روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,534
  • بازدید دیروز: 3,301
  • کل بازدید ها: 840,877
نویسنده قاتل، صحنه جنایت را بازسازی کرد

مرد نویسنده که به خاطر عشق قدیمی‌اش، شوهر او را کشته بود، همراه همدستش صحنه جنایت را بازسازی کرد.
مرد نویسنده زمانی که بعد از ۱۸ سال عشق قدیمی‌اش را یافت، تصور نمی‌کرد دیدن او و ملاقات جدیدشان، سرنوشت شومی را برای هردویشان رقم بزند. او نقشه عجیبی را طراحی کرد و برای تنبیه شوهر زن موردعلاقه‌اش، مرد جوان را شامگاه ۲۸ بهمن امسال به بزرگراه آزادگان تهران کشاند و با شلیک گلوله سلاح شکاری کشت. با دستور قضایی محسن مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل تهران این دو نفر بازداشت شدند و به جرایمشان اعتراف کردند.
متهمان پرونده با هماهنگی قضایی روانه بازداشتگاه پلیس شدند. دو روز پیش مرد عاشق‌پیشه و همدستش برای بازسازی صحنه قتل، در بزرگراه آزادگان حاضر شدند و هر کدام به ایفای نقش خود در این جنایت پرداختند. زن جوان در جریان بازسازی صحنه قتل گفته بود، نمی‌دانسته مردی که عشق قدیمی‌اش بوده تصمیم دارد با سلاح به شوهرش شلیک کند و گمان می‌کرد فقط قصد تهدید و ترساندن وی را دارد و زمانی که او زخمی می‌شود، شوکه شده و هنوز هم مرگ شوهرش را باور ندارد. همچنین عامل جنایت هم در جریان بازسازی صحنه قتل مدعی بود فقط می‌خواسته شوهر زن موردعلاقه‌اش را بترساند و گمان نمی‌کرد، مرد جوان را به قتل برساند و خیلی پشیمان است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز