روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 313
  • 407
  • 1,282,544
نکاشتن زمین زراعی ملی، منجر به فسخ قرارداد از سوی دولت می‌شود

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: هر کس سه سال متوالی زمین های زراعی ملی تحت اختیار خود را نکارد، دولت مجاز به فسخ قرارداد بوده و می‌تواند زمین های واگذار شده را از اختیار آن شخص خارج و به غیر واگذار کند.
کریم مهری در جلسه آبهای مرزی استان، ضمن اعلام این مطلب افزود: این قانون مصوب مجلس شورای اسلامی هست و قوه قضائیه هم کاملاً در جریان بوده و به تمامی استانها و شهرستانها نیز ابلاغ شده است.
مهری اظهار کرد: تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کاربری اراضی و پیش گیری از تخریب و کاربری غیرمجاز در دیدار هیئت وزیران با ایشان در بهار سال ۹۳ هم در این راستا بوده و اجرای فرمان معظم له برای همه ما واجب و الزامی می باشد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: فرمان تاریخی مقام معظم رهبری به دولت مبنی بر اختصاص اعتبار مورد نیاز طرح آب های مرزی از محل صندوق توسعه ملی، فرصت عظیمی برای خدمت رسانی به مناطق محروم به دولت و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کرد.
وی تصریح کرد: سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی پروژه آبهای مرزی را در وسع ۱۸ هزار و ۸۴۰ هکتار در شهرستانهای نوار مرزی از جمله خداآفرین و جلفا طبق برنامه ریزی با سرعت اجرا می کند و تا بحال ۷۴۵ هکتار از این طرح به بهره برداری رسیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز