روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 6
  • 486
  • 1,233,002
نگارش « ناگهان خوشبختی » ادامه دارد

مهرداد فرید با اشاره به پیشرفت بخشی از نگارش فیلمنامه سریال «ناگهان خوشبختی» از قصد خود برای کلید زندن آن در سال آینده خبر داد.
مهرداد فرید نویسنده و کارگردان سینما درباره ساخت سریال «ناگهان خوشبختی» برای عرضه در شبکه نمایش خانگی گفت: مقدمات اولیه نگارش و تولید سریال «ناگهان خوشبختی» در حال انجام است و امیدواریم سال آینده تصویربرداری آن را آغاز کنیم.
وی ادامه داد: این سریال در ۲۰ قسمت نوشته می‌شود و درصدی از آن تاکنون پیش رفته است. من به کمدی موقعیت علاقه دارم و این سریال هم حال و هوای طنز و کمدی دارد و در فضای اجتماعی پیش می‌رود.
فرید در پایان درباره بازیگران این مجموعه اظهار کرد: ما به ترکیب بازیگران فکر کرده‌ایم ولی تا قرارداد نبندیم نمی‌توانیم از کسی اسم ببریم. نفرات اصلی این سریال قطعا جزو ستارگان سینما خواهند بود که بین مردم محبوبیت دارند و تعدادی هم از افراد کمتر شناخته شده هستند که مهارت کافی را در کارشان دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز