روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 442
  • 761
  • 1,333,143
نگاه شریعتمداری صادرات محور خواهد بود

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به سوابق خوب شریعتمداری در مسئولیت های مختلف، گفت: با توجه به این سوابق نوع نگاه وی در وزارت صنعت، معدن و تجارت، صادرات محور خواهد بود.
علی ادیانی، نماینده قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه محمد شریعتمداری گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دارای سوابق خوبی در وزارت بازرگانی و معاونت اجرایی رئیس جمهور است، گفت: شریعتمداری با توجه به تجربیاتی که در هشت سال وزارت بازرگانی داشته و دیگر مسئولیت ها و آموخته هایی که در سمت معاون اجرایی دولت یازدهم داشته، تلاش خواهد کرد تا بنگاه های تولیدی تعطیل و فشل شده، نیمه فعال و در آستانه ورشکستگی را فعال کند. آقای شریعتمداری قطعا به تنوع تولیدی در واحد های صنعتی توجه خواهد کرد و مبنای دروازه تجارت را تولید داخلی و کالاهای صادراتی قرار خواهد داد.
نائب رئیس کمیسیون انرژی تصریح کرد: در هفته آینده آقای شریعتمداری در فراکسیونها، کمیسیونها و نشست های نمایندگان حضور خواهد یافت و برنامه های خود برای وزارت صنعت، معدن و تجارت را تشریح می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز