روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 37
  • 654
  • 999,239
نگاه مثبت و تاثیرگذار مجموعه شهرداری تبریز به ورزش

جلسه همفکری و هماهنگی آماده سازی جاده دسترسی غربی ورزشگاه یادگار امام (ره) با حضور شریفی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز و قایم مقام سازمان در محل دفتر معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.
مدیرعامل سازمان عمران در این جلسه با تاکید بر دستورشهردارکلانشهرتبریز مبنی بر آماده سازی ، آسفالت ریزی و بهره برداری از جاده دسترسی ورزشگاه گفت ؛ تلاش میکنیم پیرو این دستور در کمترین زمان ممکن شاهد اجرای کیفی و بهره برداری از این پروژه باشیم.
در این جلسه با بررسی مسایل فنی و اجرایی پروژه مدیر عامل سازمان عمران گفت ؛ اجرا و بهره برداری از این پروژه میتوانند علاوه بر سهولت دسترسی و ورود و خروج به ورزشگاه باعث کاهش زمان سفر و راحتی تماشگران عزیز و حاضرین در ورزشگاه گردد و درصورت مساعد بودن شرایط جوی بعد از اتمام آماده سازی ، زیرسازی و جدول گذاری این جاده توسط معاونت عمرانی شهرداری منطقه سه تا زمان اولین بازی تراکتور سازی شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.
شرفشاهی معاون عمرانی اداره کل ورزش و‌جوانان استان با قدردانی از نگاه مثبت و تاثیرگذار مجموعه شهرداری تبریز به موضوع ورزش از مساعدت و حمایت ایرج شهین باهر در اجرای این پروژه قدردانی و تقدیر نموده و از پیگیری سازمان عمران جهت اتمام بموقع این پروژه تشکر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز