روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 327
  • 761
  • 1,333,028
نیازمند تعامل فناوران و سرمایه‌گذاران هستیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ فناوران و سرمایه گذاران به منظور تولید ثروت در جامعه تاکید کرد.
علی جهانگیری در نشست روسای زونهای تخصصی ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX 2018 گفت: یکی از برنامه‌هایی که نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به دنبال آن است ایجاد تعامل سازنده بین سرمایه گذاران، صنعت گران و فناوران است و هدف اصلی ما در برگزاری این نمایشگاه نیز همین تعاملات گمنام و پوشیده است .
جهانگیری با تاکید بر دغدغه دولت در موضوع اشتغال گفت: برخی هنوز به دنبال شغل هایی هستند که با محوریت دولت هدایت می شود و در این بین اولین گزینه برایشان نامه نگاری است اما باید بپذیریم که رفع این مشکل با نامه ممکن نیست .
وی اظهار کرد: فرهنگ وابستگی به درآمد های نفتی هنوز در بین ما رواج دارد اما همین درآمدهای اندک نفتی نیز روزی به پایان می رسد و امروز برای آینده باید چاره اندیشی شود .
علی جهانگیری توجه به فعالیت های دانش بنیان وفناورانه را یکی از اصلی ترین مولفه ها در کاهش وابستگی به نفت عنوان کرد و گفت: امروز ناگذیر به توسعه فعالیت های دانش بنیان هستیم تا بتوانیم با افزایش ارزش افزوده محصولات تولیدی در جهت افزایش ثروت قدم برداریم .
وی با اشاره به زون بندی های تخصصی در این نمایشگاه گفت: روسای زون های تخصصی وظیفه خطیری در این نمایشگاه برعهده دارند چرا که باید ضمن اشرافیت به مسائل در راستای تجاری سازی طرح های ارائه شده در نمایشگاه تمام همت خود را به کار ببندند چرا که این موضوع در نهایت به ایجاد اشتغال جوانان ما منجر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز