روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 57
  • 1,073
  • 1,394,423
نیمی از خودروهای داخلی بیکیفیتاند!

براساس جدیدترین ارزیابی کیفی صورت گرفته حــدود نیمــی از خودروهــای ســواری تولیدی خودروســازان داخلی در پایینترین سطح کیفی قرار دارند.چندی پیش گــزارش ردهبندی کیفی خودروهای ســواری تولیدی در مهر ماه امســال منتشــر شد.طبق این گزارش از ۳۴ مدل خودروی ســواری مــورد ارزیابی قرار گرفتــه، ۱۵ مدل در پایینترین ســطح کیفــی قرار داشــته و تنها یک ســتاره از پنج ســتاره کیفی را کســب کرده اند. همچنیــن هشــت مــدل خــودروی ســواری دو ســتاره، ۱۰ مدل سه ســتاره و تنها یک مدل چهار ســتاره از پنج ســتاره کیفی را کسب کردهاند.در مــدل ارزیابــی کیفــی خودروهای داخلــی، این محصــوالت با توجه به ســطح کیفی خود یک تا پنج ســتاره کیفــی دریافت می کنند.یک ســتاره پایینترین سطح کیفی و پنج ستاره باالترین سطح کیفی را نشــان میدهد. هیچ یک از خودروهای ســواری تولیدی خودروســازان داخلــی تاکنون موفق به کسب پنج ستاره کیفی نشدهاند

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز