روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 270
  • 1,066
  • 1,388,338
هافبک گسترش فولاد: استقلال قبل از شجاعیان به من پیشنهاد داده بود

هافبک بومی و جوان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: استقلال پیش تر از داریوش شجاعیان به من پیشنهاد داده بود ولی بخاطر شهرم در تبریز ماندم.
علیرضا نقی زاده در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت تیم گسترش فولاد در تمرینات پیش فصل، اظهار کرد: وضعیت تیم خوب است و تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی و آقای لوکا بوناچیچ پشت سر می گذاریم و امیدواریم فصل خوبی را در این هفدهم تجربه کنیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا اخیرا از استقلال پیشنهاد داشته است، گفت: مت فصل قبل هم از استقلال پیشنهاد داشتم و امسال هم آنها با من صحبت کردند اما من بخاطر اینکه گسترش فولاد تیم شهر خودم است و عرق خاصی به آن دارم، ترجیح دادم در تبریز بمانم.
نقی زاده ادامه داد: پیشنهادی که استقلال به من داده بود قبل از پیشنهاد این باشگاه به شجاعیان بود اما من هرگز زحماتی که حاج آقا زنوزی برای ورزش شهر تبریز و جوانان این شهر کشیده را فراموش نمی کنم.
ضمن اینکه آقای نصیرزاده هم شروع خوبی در مدیریت باشگاه گسترش فولاد داشته و من آینده موفقی را در انتظار باشگاه گسترش فولاد می بینم.
این هافبک جوان و خلاق گسترش فولاد که سابقه گلزنی به استقلال و پرسپولیس را دارد، عنوان کرد: باشگاه گسترش فولاد علیرغم اینکه یک باشگاه خصوصی به شمار می آید، اما جزو بهترین باشگاه های کشور است که طی سال های اخیر نشان داده مسیر پیشرفت را بخوبی طی کرده و تبدیل به یکی از تیم های با ثبات و مدعی در لیگ برتر کشور شده است و امیدواریم که امسال نیز با کسب نتایج خوب دل هواداران فوتبال تبریز را شاد کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز