روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 668
  • 884
  • 1,046,913
هتل‌های قشم جهانی می‌شوند

سیدمحمدامین جعفری (مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم) به خبرنگاران گفت: از اوایل دولت دهم تمام تلاش خود را در راستای ارتقای مراکز اقامتی که شامل هتل‌ها بود، انجام دادیم و در همین راستا میزان تخت‌های ما از آن زمان تاکنون به بیش از ۲ برابر رسیده است.
وی افزود: همچنین از نیمه دوم سال ۹۵ تلاش‌هایی در خصوص استانداردسازی درجه بندی هتل‌ها در جزیره قشم انجام شده و تاکنون پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته و قرار است نهایتا تا آذرماه درجه‌بندی و ستاره‌گذاری هتل‌های جزیره قشم مبنی بر مولفه‌ها، ضوابط و تعاریف ملی و بین‌المللی انجام گیرد.
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: از اواخر سال ۹۵ مذاکراتی با قطر انجام شده و پیگیر این موضوع بودیم که بتوانیم در جام جهانی ۲۰۲۲ همراه قطر باشیم تا از فرصت رویداد جام جهانی برای کشورمان استفاده کنیم ولی هنوز هیچ‌چیز درباره این موضوع قطعی نشده است.
عبدالجواد کمالی (معاون فرهنگی اجتماعی سازمان گردشگری منطقه آزاد قشم) نیز در خصوص مشارکت با قطر برای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد قشم بیان کرد: در حال پیگیری این موضوع هستیم. بررسی‌هایی در حال انجام بوده و پیگیری‌هایی از سوی سازمان برای جذب سرمایه‌گذاری وجود دارد اما هنوز هیچ‌چیز قطعی نشده که بتوان درباره آن صحبت کرد.
وی افزود: البته جدا از این موضوع ما به طور کلی در حال توسعه مکان‌های اقامتی خود هستیم و هتل‌سازی و اتفاق‌های خوبی در حال ایجاد در قشم است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز