روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
هدفمنـدی یـارانه هـا بـی هدف شـد

نماینده مردم تبریز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مقرر شده بود که یارانه ها هدفمند شود، اما بی هدف، ادامه داد: هدفمندی یعنی اینکه به شخصی که نیازمند یارانه نقدی بوده یارانه پرداخت شود و شخصی که نیازمند نیست یارانه پرداخت نشود و شخص غیرنیازمند زمانی که سوخت مصرف می کند پول واقعی آن را پرداخت کند و این پول واقعی که پرداخت می کند بیت المال است و برای اداره کشور مصرف شود.
پزشکیان یادآور شد: اینگونه نیست که چون همه در این کشور زندگی می کنند، تمام منابع بین تمام مردم تقسیم شود، البته دولتی که خدمات می دهد جاده، بیمارستان و مدرسه می سازد به همه خدمت ارائه می دهد لذا باید منابع ساخت آن از محلی کسب شود که این اقدامات عملیاتی شود، اما اگر گفته شود منابع فروخته شود و بین همه تقسیم شود، پس باید برای استفاده از خدمات مدرسه و بیمارستان نیز پول پرداخت شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت نباید به شخصی که بالای ۱۰میلیون تومان حقوق می گیرد یارانه ۵۰هزار تومانی پرداخت کند، ادامه داد: دولت باید از شخصی که درآمد بالایی دارد مالیات اخذ کند و به شخصی که به نان شب اش محتاج است خدمات ارائه دهد تا این فرد بتواند مشکلاتش را رفع کند و افراد جامعه بتوانند در کنار یکدیگر زندگی سالمی داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز