روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 509
  • 753
  • 1,437,411
هدف‌گذاری بودجه ۹۸ زمینه‌ساز رفع نیازها و کاستی‌های منطقه۴

شهردار منطقه۴ تبریز با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۸ منطقه۴ متناسب با نیازها و مطالبات منطقه تدوین می‌شود، افزود: تجربه سال‌های گذشته در اجرای پروژه‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی، مبنای بودجه‌ریزی است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار کلانشهر تبریز، اکبر امجدی در جلسه بودجه منطقه، با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال‌های گذشته، شهرداری‌ منطقه۴ با اجرای پروژه‌های مهم، توانسته سرآمد مناطق در بحث مسیرگشایی باشد، این رویه در بودجه سال آتی نیز لحاظ می‌شود تا در یک برنامه میان‌مدت، شاهد تحکیم ونوسازی بافت منطقه باشیم.
وی پارک بزرگ تبریز را از دیگر محورهای بودجه سال آینده منطقه خواند و افزود: بخش‌های مختلف این بوستان قدیمی و بزرگ، برای اجرای فازهای فضای سبز گردشگری، تفریحی، فرهنگی و فضای‌سبز، مهیا شده‌ است.
امجدی با بیان اینکه در کنار برنامه‌های عمرانی، خدمات محله‌ای، قلب تپنده منطقه است، افزود: اجرای خدمات محله ای شامل توسعه فضای سبز، احداث پارک های محله ای، توسعه میادین ورزشی محله‌ای، لکه گیری آسفالت، پیاده‌رو سازی و کف‌سازی، از بخش‌هایی است که در بودجه سال آینده، تکمیل خواهد شد.
وی منابع آبی را مهم‌ترین زیرساخت توسعه فضای سبز دانست و اظهار داشت: به همین منظور، هیچ فضای سبزی ایجاد نخواهد شد، مگر اینکه توسعه و تجهیز شبکه آب خام و اجرای راهکارهای آبیاری مکانیزه، در آن محدوده لحاظ شود.
شهردار منطقه۴ تبریز، در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر اینکه صرفه‌جویی، باید در راس برنامه‌های اجرایی باشد، متذکر شد: با کاهش هزینه‌های جاری و استفاده بهینه از منابع و امکانات، برنامه‌های عمرانی و خدماتی با پشتوانه قوی‌تری طراحی و اجرا می‌شود.
وی به نقش آموزش‌های شهروندی در این خصوص اشاره و خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه‌های شهر به ویژه در بحث خدمات، ریشه در نارسایی‌های فرهنگی دارد، از این رو در بودجه‌ریزی سال آینده، سعی خواهیم کرد از تمام ظرفیت‌های مشارکت و همکاری، برای توسعه آموزش‌های شهروندی بهره بگیریم.
امجدی در پایان اظهار امیدواری کرد، حمایت ستاد بودجه‌ریزی شهرداری تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر، زمینه‌ساز رفع نیازها و کاستی‌های منطقه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز