روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 261
  • 1,066
  • 1,388,329
هدف از ایجاد اتاق فکر کارآفرینی توسعه اشتغال و کارآفرینی در استان است

اولین جلسه اتاق فکر کارآفرینی با حضور جمعی از نمایندگان محترم مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تشکیل شد.
بی مقدار، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شوراس اسلامی در اولین جلسه اتاق فکر کارآفرینی گفت : هدف از ایجاد اتاق فکر کارآفرینی، توسعه اشتغال و کارآفرینی است .
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در استان آذربایجان شرقی، جوانان فارغ التحصیل، نخبه و توانمند بی شماری داریم که دارای اختراعات زیادی هستند ولی به دلیل عدم آگاهی به قوانین و عدم توان مالی نتوانسته اند اختراعات خود را وارد بازار کنند.
بی مقدار تصریح نمود : ما در اتاق فکر کارآفرینی با شناسایی و کشف استعدادها می توانیم گام های ارزشمندی در راستای کارآفرینی و اشتغال جوانان توانمند استان برداریم.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به برگزاری همایشهای کارآفرینی با موضوعات IT و ICT اشاره کرد و افزود: هدف این است که تبریز را به عنوان مرکز آموزش IT و ICT در شمالغرب تبدیل نماییم.
بی مقدار به اخذ تسهیلات لازم برای ایجاد کارآفرینی و کارآفرینان نیز اشاره کرد و گفت : ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با اخذ تسهیلات از صندوق توسعه ملی و توسعه نوآوری کارآفرینان استان را همراهی نماییم .
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ایجاد بانک اطلاعاتی و سایت اتاق فکر ویژه کارآفرینان را لازم و ضروری برشمرد و افزود : با شناسایی و کشف نیروهای کارآمد و متخصص، ایجاد بانک اطلاعاتی کارآفرینان و با حمایتهای حقوقی و قانونی در حوزه های مختلف کارآفرینی می توانیم کارآفرینان را در راستای تولید اشتغال و بازارکار هدایت نماییم.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به نقش آموزش فنی و حرفه ای استان که محل رجوع جوانان و کارآفرینان است ، آن را محلی مناسب برای آموزش و هدایت کارآفرینان عنوان کرد و تشکیل اتاق فکر را در این اداره کل، منشاء خیر و خدماتی بزرگ توصیف کرد و از همکاری ، درایت و مشارکت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان که باعث تسریع کار شده اند، تشکر نمود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز