روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 797
  • 746
  • 1,351,553
هدف جشنواره موسیقی شمس کشف استعدادهای جوان است

نایب رئیس انجمن موسیقی آذربایجانشرقی و دبیر اجرایی جشنواره موسیقی شمس، هدف از برگزاری این رویداد هنری را کشف استعدادهای جوان در رشته های مختلف موسیقی خواند.
غلامرضا میرزازاده در نشست خبری این جشنواره با بیان اینکه در مقایسه با تعداد بالای هنرآموزان موسیقی در تبریز، انتظار ما از آموزشگاه های موسیقی بیش از این بود افزود: بضاعت موسیقیایی تبریز در ایران شاخص و بی نظیر است چراکه بهترین گروههای پاپ ایران را هنرمندان تبریزی همراهی و هدایت می کنند.
میرزازاده با بیان اینکه کیفیت آموزشهای ارائه شده همگام با افزایش کمی آموزشگاه های موسیقی نبوده است گفت: امروزه دیگر “صلاحیت تدریس” به فراموشی سپرده شده و حساسیتی در این زمینه وجود ندارد!
وی گفت: این جشنواره موقعیت خوبی خواهد بود برای اینکه اساتید خود و هنرجوهایشان را مورد ارزیابی قرار دهند.
میرزازاده با بیان اینکه حضور ۵۰۰ هنرجو در جشنواره موسیقی شمس می تواند فقط آمار یک آموزشگاه باشد افزود: شاید به دلیل ضعف اطلاع رسانی یا کم لطفی برخی عزیزان باعث شد که تعداد شرکت کنندگان به اندازه انتظار ما نباشد؛ گرچه برای اولین جشنواره آمار قابل قبولی است.
این استاد موسیقی، هدف اصلی از برگزاری جشنواره موسیقی شمس را کشف استعدادهای جدید خواند و گفت: یکی از خلا های حوزه ی موسیقی این است که تربیت هنرمندان به سختی و با هزینه بالا و زمان زیاد انجام می شود اما متاسفانه هنرمندان ما بستری برای معرفی هنر خود ندارند و این جشنواره انگیزه ای خواهد بود تا هنرمندان ما برای معرفی خود این فرصت رقابت و عرض اندام یابند.
جشنواره موسیقی شمس از ۲۰ تا ۲۶ اسفند در سالن های اصلی تئاتر شهر و سینما ناجی برگزار و آئین اختتامیه نیز روز ۲۷ اسفند برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز