روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 209
  • 446
  • 1,294,910
هدف فرانسه حفظ توافق هسته‌ای با ایران است

رییس‌جمهور فرانسه در جمع سفرای این کشور اعلام کرد: هدف فرانسه خصوصا با هماهنگی فشرده و ارتباط موثر با سایر شرکای خود از جمله آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپایی، حفظ توافق هسته‌ای با ایران است.
امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه که در مراسم افتتاحیه سمینار سالیانه سفرای این کشور در سراسر جهان، سخنرانی می‌کرد، طی سخنانی ضمن انتقاد شدید از سیاست‌های یک‌جانبه‌گرایی اتخاذ شده از سوی آمریکا که در خصوص ناتو، تقابل اقتصادی با چین و اروپا، خروج از توافق پاریس و خروج از توافق هسته‌ای ایران تحقق یافته است، افزود: موضع فرانسه حفظ توافق هسته‌ای با ایران است و در این زمینه با تلاش‌های صورت گرفته و ارتباط نزدیک با سایر کشورها از جمله آلمان، انگلیس و اتحادیه اروپایی در صدد حفظ آن هستیم.
وی با اشاره به سابقه تلاش‌های این کشور که منتج به توافق هسته‌ای شد، افزود: رویکرد اتخاذشده از سوی فرانسه مبنی‌بر گفت‌وگو با ایران، در حال پیشرفت است و این کشور ضمن قبول مسئولیت خود تلاش خواهد نمود با پیگیری این رویکرد، مانع از بروز بحران طی ماه‌های آینده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز