روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
هدف هر ۴ دروازه‌بان تیم ملی، سربلندی ایران است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما چهار دروازه‌بانی که در تیم ملی هستیم فقط یک چیز را می‌خواهیم و آن‌هم سربلندی ایران است.
امیر عابدزاده در جمع خبرنگاران حاضر در تمرین تیم ملی گفت: همیشه سعی‌ کرده‌ام که برای پیشرفت خودم بیش‌ترین تلاشم را انجام دهم. بسیار خوشحالم که در تیم ملی هستم چون آرزوی هر بازیکنی است. همه بازیکنان نیز تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا به تیم کمک کنند.
او درباره رقابتی که با سه دروازه‌بان دیگر تیم ملی دارد، تصریح کرد: مهم‌ترین چیز سربلندی کشورمان است و ما چهار دروازه‌بانی که در تیم ملی هستیم فقط یک چیز را می‌خواهیم و آن‌هم سربلندی ایران است. هر کسی که به سلیقه‌ آقای کی‌روش درون دروازه بایستد تلاش خواهد کرد دل مردم را شاد کند.
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال درباره بازی با ازبکستان نیز اظهار کرد: نه تنها بازی با ازبکستان بلکه بازی‌های بعدی نیز می‌توانند به ما کمک کنند و قبل از بازی‌های اصلی، درسی بگیریم. بازی با ازبکستان نیز آخرین بازی ما در تهران است و دوست داریم مردم بیایند تا خداحافظی باشکوهی از ایران باشد.
عابدزاده درباره افزایش انتظارها از تیم ملی فوتبال ایران نیز عنوان کرد: همه ما به دنبال این هستیم که ایران را سربلند کنیم. به این فکر نمی‌کنیم که برویم و با مساوی گرفتن صعود کنیم. هر سه بازی ما فینال است و می‌رویم که تمام تلاش‌مان را بکنیم تا بتوانیم وجه خودمان را حفظ کنیم.
او در مورد پدرش نیز گفت:‌ پدرم همیشه الگویم بوده و درس‌های زیادی از او گرفته‌ام. او الهام‌بخش من بوده و همیشه سعی‌ کرده‌ام اسمش را نگه دارم و نماینده خوبی برایش باشم. هم‌چنین می‌خواهم مثل پدرم که دل مردم را شاد کرد، راهش را ادامه دهم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز