روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 702
  • 721
  • 1,335,624
هزینه‌ای از بابت افزایش ارزش معاملاتی به مردم تحمیل نخواهد شد

در جلسه شورای شهر لایحه شهرداری مبنی بر اعمال ضریب تعدیل برای کاهش آثار تورمی ارزش معاملاتی سال ۹۵ و اصلاح برخی مواد و بندهای تعرفه عوارض محلی سال ۹۶ بدلیل ملاک عمل قرار گرفتن ۸۵ درصد ارزش معاملاتی سال ۹۵ در شهرداری ها مطرح و پس از بررسی به تصویب رسید.
به گزارش شهریار، بر اساس این مصوبه به دلیل تغییر ارزش معاملاتی سال ۹۵ هزینه ای مازاد بر شهروندان تحمیل می شد که با اعمال این ضریب هیچ هزینه مازادی از شهروندان اخذ نخواهد شد.
در ادامه این جلسه لایحه تعیین میزان وصول عوارض از املاک و اراضی و ساختمانهای واقع در روستاهای کجاباد، آناخاتون ، خلجان و روستاهای الحاقی به محدوده تبریز یعنی اوغلی، الوار علیا، سهلان، فتح آباد، کندرود و کرکچ به میزان ۳۰ درصد از کاربری های مسکونی و تسری میزان فوق به کاربری های تجاری لغایت سال جاری بصورت کاهش عوارض مبنای محاسبه عوارض و سایر مطالبات شهرداری مطرح و پس از بررسی به تصویب رسید.
این لوایح برای تایید به فرمانداری ارسال شد و پس از تایید فرمانداری برای اجرا به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز