روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
هزینه خدمات سالانه هر شهروند منطقه ۶ ۶۰۰ هـــزار تومــان

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: هزینه خدمات سالانه در هر کیلومترمربع از حوزه شهرداری منطقه ۶ تبریز، حدود ۱۰ میلیون تومان و هزینه خدمات سالانه برای هر نفر از جمعیت این منطقه، حدود ۶۰۰ هزار تومان است.
به گزارش شهریار، فیروزیان در مراسم آغاز عملیات اجرایی مسیر ارتباطی شهرک شهید صیاد شیرازی، با اشاره به تقسیم‌بندی سرانه بودجه در این منطقه افزود: این ارقام و هزینه‌ها، نشان‌دهنده ضرورت توجه به وضعیت این منطقه در توزیع بودجه است.
وی با بیان این‌که بخش‌هایی از شهرداری منطقه ۶ تبریز مشرف به حریم شهر است، گفت: توسعه آتی شهر، در حوزه این منطقه، به صورت اصولی و در چارچوب طرح‌های توسعه شهری، پیگیری می‌شود.
شهردار منطقه ۶ تبریز ، وجود ۳۴ هزار ۵۰۰ پرونده نوسازی را فرصت مهم درآمد پایدار منطقه ۶ توصیف کرد و خاطرنشان کرد: فاز اول شهرک شهید صیاد شیرازی، شامل ۴۵۰۰ قطعه است؛ با در نظرداشتن، چهار طبقه در هر قطعه، این منطقه در آینده‌ای نزدیک بیش از ۱۶ هزار پرونده نوسازی خواهد داشت.
فیروزیان با اشاره به مشکل تقسیمات سیاسی شهرک شهید صیاد شیرازی، اظهار داشت: خوشبختانه این مشکل پس از جلسات متعدد با فرماندار محترم شهرستان شبستر، با حمایت مدیریت استان حل شده‌است.
وی با بیان این‌که قسمت‌هایی از مسیر پروژه ارتباطی، در تملک وقف بوده‌است، گفت: همکاری مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان موجب شد، مانعی در اجرای این پروژه نباشد؛ به همین خاطر، به پاس سنت حسنه وقف، نام این مسیر«۳۵متری وقف» خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز