روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 302
  • بازدید دیروز: 430
  • کل بازدید ها: 602,219
هزینه دولت و شهرداری ها باید نتایج ملموس داشته باشد

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در دوران اخیر مدیریت شهری در جای جای کشور بخش نگر شده است و هزینه های صورت گرفته توسط دولت و شهرداری ها نتایج مورد انتظار را به بار نیاورده است.
وی با تاکید بر اینکه این هزینه ها و فعالیت ها باید نتایج ملموس داشته باشد گفت: در حال حاضر اختیارات شوراهای اسلامی شهرها متناسب با مسئولیت ها و انتظارات شهروندان از شوراها نیست و باید برای افزایش اقدامات شوراها اقدام صورت گیرد.
رئیس شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه باید برای درآمدزایی و تعریف درآمدهای پایدار شهری فکری بکنیم گفت: درآمدهای شهرداری های کشور از تراکم فروشی، ماده ۱۰۰ و تغییر کاربری بوده است و در حقیقت شهرداری ها با این روش شهرسازی نکرده اند و شهر فروشی صورت گرفته است.
شکور اکبرنژاد در ادامه سخنانش گفت: امید به زندگی و یافتن معنا برای آن متاسفانه در جامعه امروز رنگ باخته است و این موضوعی است که باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز