روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 467
  • 749
  • 1,336,952
هزینه مسئولیت‎ها سنگین است

ابتکار از قبول مسئولیت معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری دفاع می‌کند و می‌گوید: ما سرباز نظام هستیم، برای کشورمان در هر حوزه‌ای که بتوانیم، خدمت می‎کنیم.
معصومه ابتکار در گفت و گو با خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که وقتی مسئولیت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شما پیشنهاد شد چه واکنشی داشتید؟ گفت: هیچی. چون درباره اش فکر نکرده بودم. بعد راجع به آن فکر و مشورت کردم و پذیرفتم.
وی درباره انتقادهایی خطاب به او برای پذیرش معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: اگر سوابق من را ببینند متوجه می شوند قبل از آنکه وارد حوزه محیط زیست شوم، ۱۰ سال در حوزه زنان کار کردم. به هر حال ما سرباز نظام هستیم، برای کشورمان در هر حوزه ای که بتوانیم، می خواهیم خدمت کنیم.
وی با اشاره به اینکه هزینه مسئولیت ها سنگین است، ادامه داد: همه دیدند در محیط زیست چه طور کار کردم و این حوزه چه مشکلات و گرفتاری هایی داشت. بنابراین بحث پست، مقام و عنوان نیست، بلکه بحث مسئولیت است، مسئولیت هم گرفتاری دارد.
ابتکار تأکید کرد: حتما تشخیص آقای رئیس جمهور این بود که من می توانم در این عرصه خدمت کنم. بنابراین جا داشت که من هم ارزیابی و بررسی کنم. ضمن آنکه حوزه محیط زیست و حوزه زنان به یکدیگر پیوسته اند، بسیاری از مسائل محیط زیست به دست زنان قابل حل است و بسیاری از آثار و تبعات منفی مشکلات زیست محیطی متوجه زنان است. زنان و خانواده و خانواده ها در بهبود وضعیت محیط زیست نقش کلیدی دارند. این دو موضوع خیلی به هم پیوند دارند و نزدیک هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز