روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی سپاه برای اشتغال‌زایی

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه درموضوعات اقتصاد مقاومتی و تبریز ٢٠١٨، سپاه و بسیج اقدامات ارزشمندی انجام داده است تصریح کرد: سپاه نزدیک به ٣٠٠ میلیارد ریال به‌صورت مستقیم یا وام‌های کم‌بهره برای اشتغال‌زایی در اقتصاد مقاومتی هزینه کرده است.
غلام عسکر کریمیان در جلسه شورای فرهنگی عمومی استان با اشاره به اینکه بسیج اگر منابع مالی هم نداشته باشد اوقات فراغت را تعطیل نمی‌کند اظهار داشت: در بسیج برنامه‌های زیادی برای غنی‌سازی اوقات فراغت با ذائقه روز اجرا می‌شود که در سال گذشته در سامانه جامع اوقات فراغت به ثبت نرسیده بودند.
وی با بیان اینکه خیرینی داریم که همانند خیرین مدرسه‌ساز برای تربیت آینده‌سازان مملکت آماده هستند افزود: باید چهارچوبی تدوین شود تا برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به‌ویژه در مناطق محروم برنامه جدی داشته باشیم.
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در موضوعات اقتصاد مقاومتی و تبریز ٢٠١٨، سپاه و بسیج اقدامات ارزشمندی انجام داده است تصریح کرد: سپاه نزدیک به ٣٠٠ میلیارد ریال به‌صورت مستقیم یا وام‌های کم‌بهره برای اشتغال‌زایی در اقتصاد مقاومتی هزینه کرده است.
کریمیان با تأکید بر اینکه اقدامات اقتصاد مقاومتی با محوریت مناطق محروم برنامه‌ریزی‌شده است ابراز داشت: ما فقط در برابر تبریز مسئول نیستیم بلکه در برابر کل استان مسئول هستیم و باید برای کل استان برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.
وی با اشاره به اینکه در سپاه برای تبریز ٢٠١٨ برنامه‌هایی داریم خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس و معرفی الگوهای دفاع مقدس که در جهان اسلام می‌تواند الگو باشد از این برنامه هاست، چراکه تبریز ٢٠١٨ فرصتی طلایی برای معرفی اسطوره‌ها و قهرمانان دفاع مقدس و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز