روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 114
  • 702
  • 1,334,315
هزینه ۸ هزار میلیارد تومان برای امور عمرانی و فرهنگی شهر توسط شهرداری

رئیس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز در طول ۴ سال اخیر ۸ هزار میلیارد تومان برای امور عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهر هزینه کرده است.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در آخرین جلسه رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز با ا علام این مطلب اظهار داشت: شهرداری تبریز در چهار سال اخیر سال ۸ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد و و صرف امور عمرانی و خدماتی و فرهنگی کرد
دبیری با اشاره به اینکه در طول شورای چهارم ۲۲۳ جلسه در شورای شهر تبریز برگزار شد،گفت: عملکرد ها و پروژه های اجرا شده نشان می‌‌دهد عملکرد شورای چهارم خوب بوده است، چرا خودزنی می‌‌کنیم؟
وی افزود: در شورای چهارم، علی‌‌رغم تمام اختلاف نظرها سعی کردم حرمت شورا حفظ شود و شاهد رفتارهای غیراخلاقی در شورا نباشیم.
عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز افزود: در دوره چهارم شورا، بالای یک هزار میلیارد تومان برای مترو تبریز هزینه شد و برای بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل اتوبوس‌‌هایی جدید خریداری گردید، بهسازی اتوبان پاسداران و آسفالت مسیر خاوران موجب افزایش رضایت عمومی گشت با آغاز فعالیت مرکز همایش‌‌های بین‌‌المللی شهرداری تبریز شاهد بروز رونق اقتصادی خواهیم بود.
رئیس شورای شهر تبریز افزود: ما نه‌‌تنها برای اجرای پروژه‌‌ها وام نگرفتیم، بلکه وام‌‌های قبلی را هم پس دادیم، شهر را نفروخته‌‌ایم تا پروژه‌‌ها را جلو ببریم این مردم هستند که قضاوت می‌‌کنند کدام شورا و شهردار خوب عمل کرده‌‌اند.
گفتنی است جلسه شورا آخرین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر بود و اولین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز روز چهارشنبه این هفته برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز