روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 267
  • 749
  • 1,336,752
هشتمین گسترشی به صنعت نفت می‌آید؟

در صورت توافق باشگاه نفت آبادان و گسترش فولاد برای معاوضه بهزادی کریمی و یک بازیکن گسترش، تعداد گسترشی های سابق تیم صنعت نفت به عدد هشت خواهد رسید.
به گزارش”ورزش سه”، صنعت نفت آبادان در ابتدای فصل با به خدمت گرفتن فراز کمالوند، تغییراتی اساسی روی نیمکت خود داد. آنها که چندین فصل سعی می کردند مربیان باتجربه بیشتری را به خدمت بگیرند سکان هدایت تیمشان را به یک مربی جوان دادند.
کمالوند در ابتدای فصل از همان گسترش فولاد چهار بازیکن را به آبادان برد. لوسیانو پریرا، مگنو باتیستا، محسن حمیدی و مرتضی اسدی بازیکنانی بودند که از تیم فصل قبل گسترش راهی آبادان شدند. او همچنین داوود نوشی صوفیانی را نیز از پارس جنوبی جم به تیمش آورد. این دروازه بان نیز سابقه حضور در گسترش فولاد را نیز داشته است.
با توافق تیم های گسترش فولاد و صنعت نفت، امید جهانبخش و مسعود ابراهیم زاده نیزمعاوضه شدند تا تعداد گسترشی های سابق تیم آبادانی با احتساب فراز کمالوند سرمربی کنونی این تیم به عدد هفت برسد.البته باشگاه آبادانی برای معاوضه امین درویشی و فرید بهزادی کریمی نیز پیشنهادی به باشگاه تبریزی داده که هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است. در صورت توافق برای این انتقال تعداد گسترشی های سابق در طلایی پوشان لیگ برتر به عدد هشت خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز