روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 410
  • 1,087
  • 1,361,409
هشدار درباره اعتیاد زنان از طریق آرایشـگاه‌ها و مواد لاغـری

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه برخی‌ها در سالن‌های ورزشی و آرایشگاه‌ها از داروهای لاغری و چاقی و داروهای مکمل به عنوان نیرو زا در اماکن ورزشی استفاده می‌کنند، گفت: متأسفانه به غلط این داروهای مکمل به عنوان نیروزا استفاده می‌شود که اعتیاد آور است.
محمدعلی نصرتی در سومین کمپین نه به اعتیاد ( سیگار، قلیان، موادمخدر و مشروبات الکلی ) و نقش ورزش در سلامت مردان در هشترود اظهار داشت: مصرف موادمخدر در بین دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی کمتراز ۵/. ( نیم ) درصد است.
وی با اشاره به اینکه برخی‌ها در سالن‌های ورزشی و آرایشگاه‌ها از داروهای لاغری و چاقی و داروهای مکمل به عنوان نیرو زا در اماکن ورزشی استفاده می‌کنند گفت: متأسفانه به غلط این داروهای مکمل به عنوان نیروزا استفاده می‌شود که اعتیاد آور است.
نصرتی گفت: امروز دشمنان با ترفندهای مختلف قصد سست کردن و بی بند بار کردن جوانان را دارند و می‌خواهند اخلاق، ایمان و روحیه جهادی را مورد تهاجم قرار دهند که دستگاه‌های متولی فرهنگی و اجتماعی و خانواده‌ها باید مواظب جوانان باشند.
مشاور عالی امنیتی و انتظامی استاندار گفت: متاسفانه خانه‌های مجردی و دانشجویی بیشترین آسیب‌های مصرف مواد مخدر را دارند.
وی کفت: هم اکنون ۳۳۰ نفر در ۱۱ کارگاه در مرکز نگهداری ماده ۱۶ نگهداری می‌شوند که دانشگاه علوم پزشکی استان هر ماه برای تامین دارو و درمان این معتادان ۵۰۰ میلیون ریال کمک می‌کند.
نصرتی افزود: شهرداری تبریز هم برای آماده‌سازی و اداره این مرکز ۵۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز