روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
هشدار نسبت به مصرف روانگردان ها برای چاقی و لاغری

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان آذربایجان شرقی در زمینه تبلیغ روانگردان ها بعنوان عامل لاغری و یا چاقی هشدار داد.‎
محمد علی نصرتی در همایش صیانت و گفتمان سازی، اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در ملکان گفت: متاسفانه با تبلیغ لاغری و رژیمی، جوانان و به ویژه خانم ها را فریب داده و با تجویز روانگردان از جمله شیشه آنان را گرفتار مواد مخدر می کنند.
وی با اشاره به اینکه دشمن از طریق فضاهای مجازی نیز در انتشار مواد مخدر تلاش فراوانی دارد، گفت: دشمن با تمام امکانات و تجهیزات خود در پی سست کردن باورهای دینی جوانان و نوجوانان ماست.امروز زمان سخنرانی و موعظه و پند گذشته و باید با تجهیزات روز و مدرن به مبارزه با دشمن بپردازیم چرا که دیگر ابزارهای قدیمی جواب نمی دهد.
وی گفت: متاسفانه ما کمتر از فضاهای تبلیغی و رسانه ای برای مبارزه با مواد مخدر صنعتی استفاده می کنیم.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر وظیفه همگانی است، افزود: در این مبارزه باید همه تلاش کنند و اشاعه امر به معروف و نهی از منکر و پررنگ کردن ارزش های دینی و الهی می تواند بسیار موثر باشد.
نصرتی، مبارزه با مواد مخدر را از اولویت های اصلی استان در کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز