روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 684
  • 790
  • 1,326,892
همسرم به فرزندانمان زیادی محبت می‌کند

ازدواج دوباره سارا و شهریار شش ماه بیشتر دوام نیاورد. جنجال بر سر محبت‌های زیادی سارا به فرزندانشان آنها را راهی دادگاه خانواده کرد. شهریار وقتی دید دختر و پسرش به‌خاطر محبت‌های سارا لوس شده‌اند، پس از یک درگیری با همسرش تصمیم به جدایی گرفت. این زوج تنها به خاطر این دلیل عجیب و غریب درخواست طلاق خود را در دادگاه خانواده مطرح کردند.
مرد جوان در این‌باره به قاضی دادگاه گفت: ۶ ماه پیش با سارا ازدواج کردم. آن زمان سه سالی می‌شد که از همسر اولم جدا شده بودم. یک دختر ۹ ساله و یک پسر ۱۳ ساله داشتم. وقتی با سارا آشنا شدم او هم همسرش را از دست داده بود و با تنها دخترش که ۵ ساله بود زندگی می‌کرد. خیلی زود ازدواج کردیم. تصور می‌کردم بعد از ازدواج با سارا زندگی خوبی خواهم داشت. اما از همان روزهای اول زندگی مشترک متوجه رفتارها و محبت‌های افراطی سارا به دخترش شدم. دختر سارا به دلیل همین محبت‌ها بشدت لوس شده بود. به‌طوری‌که تحملش غیر ممکن بود. با سارا صحبت کردم و از او خواستم کمی این موضوع را جدی بگیرد، اما دیدم او نه‌تنها محبت به دختر خودش را کم نکرد، بلکه همان رفتارها و محبت‌های افراطی را نسبت به فرزندان من هم انجام داد. تا جایی‌که احساس کردم دختر و پسر من هم کم‌کم رفتارشان عوض شده. برای همین به سارا هشدار دادم با بچه‌ها جدی باشد. نه این‌که آنها را اذیت کند، فقط از محبت‌های بی‌جا دست بردارد. اما او به حرفم گوش نداد. تا جایی که من دیگر جرات نداشتم فرزندان خودم را دعوا کنم. چراکه سارا از آنها دفاع می‌کرد و مرا در مقابلشان تحقیر می‌کرد. دیگر تحمل این رفتارش را نداشتم، خیلی سعی کردم او را تغییر دهم، ولی فایده‌ای نداشت. سارا تنها با بچه‌ها این‌طور رفتار می‌کرد و در مقابل من همیشه جدی بود.برای همین تصمیم گرفتم از این زن جدا شوم تا تاثیر منفی روی بچه‌هایم نگذارد.
همسر این مرد به قاضی گفت: آقای قاضی معمولا همه از رفتارهای بد نامادری با بچه‌ها گله و شکایت دارند، اما شوهر من از رفتار خوبی که با بچه‌هایش داشتم ناراحت است. از وقتی با شهریار ازدواج کردم، فرزندانش مثل دختر خودم هستند و همان‌قدر روی آنها حساس هستم. ولی شوهرم به جای قدرشناسی هرشب دعوا راه می‌انداخت. برای همین من هم دیگر نمی‌خواهم در کنار این مرد زندگی کنم.
قاضی دلیل این زوج برای جدایی را کافی ندانست و از آنها خواست با یک مشاور خانواده مشورت کنند تا شاید مشکلشان حل شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز