روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 687
  • 702
  • 1,334,888
همسر و فرزندانم را کشتم تا سرگردان نشوند

زن میانسال که درجریان جنایت خانوادگی، همسر، دختر و پسرش را به قتل رسانده بود، برای بررسی وضعیت سلامت عقلی‌اش هنگام ارتکاب جرم در آسایشگاه روانی رازی تهران بستری شد.
دراین ماجرا که چند روزقبل رخ داد، زنی هراسان با کلانتری ماهدشت کرج تماس گرفت و از وقوع جنایتی در خانه‌ای خبر داد. مأموران پس ازحضور در محل، با اجساد مرد میانسال، دختر ۲۵ ساله و پسر ۲۹ ساله‌اش روبه‌رو شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند. در کنار اجساد نیز پیکر نیمه جان زن ۴۷ ساله‌ای به چشم می‌خورد که بشدت مجروح شده بود.اوادعا کرد خانواده‌اش را به قتل رسانده است.
با آغاز تحقیقات، عامل جنایت خانوادگی بازداشت شد و پس از انتقال به بیمارستان و بهبودی نسبی در اعترافاتش گفت: «از دو ماه قبل متوجه سرطانم شدم و چون نگران بودم فرزندانم بعد از مرگ من سرگردان شوند نقشه قتلشان را کشیدم. آن شب چند بسته قرص خواب خریدم تا مسموم‌شان کنم. قرص‌ها را داخل دارویی گیاهی حل کردم. وقتی همه به خواب رفتند چون احساس کردم هنوز زنده‌اند چاقویی برداشتم و اول شوهرم و بعد پسر و دخترم را کشتم.»
ابراهیم مرادی بازپرس پرونده نیز دراین باره گفت: «هنوز بازسازی صحنه قتل انجام نشده است.ضمن اینکه به نظر می رسد قاتل بیمار روانی است به همین خاطر در آسایشگاه رازی تهران بستری است. همچنین برای تعیین سلامت روانی این زن در زمان وقوع جنایت، او باید در بیمارستان بستری و تحت نظر باشد. در حال حاضر پدر و مادر شوهر این زن اولیای دم هستند و پرونده در حال رسیدگی قرار دارد.»
حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب کرج نیز گفت: «بر اساس بررسی‌های انجام شده، قاتل دارای مشکلات روحی و روانی و افسردگی شدید بوده و پرونده وی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی کرج ارجاع شده تا در خصوص جنون و اختلالات روانی‌اش که منجر به ارتکاب این جنایت هولناک شده اظهار نظر شود.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز