روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
همه باید از مدیرعامل جدید حمایت کنیم

مدافع باتجربه تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد با حضور مدیرعامل جدید در این تیم شرایط بهتر شود تا هواداران از نتایج آینده لذت ببرند.
محمد ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”گفت :
نتایج تراکتور قابل توجیه نیست
شرایط تراکتورسازی برای همه مشخص است. تیم ما از شرایط آرمانی دور شده و نتایج خیلی بدی کسب کردیم. واقعا نمی دانیم درباره اوضاع تیم چه بگوییم. این شرایط قابل توجیه نیست و باید هرچه سریع تر تراکتور از این وضعیت خارج شود.
عملکرد همه مان بد بوده است
مطمئنا ناکامی های تراکتورسازی دلایل زیادی داشته است. عملکرد بد تک تک ما بازیکنان تاثیرگذار بوده و حالا اینکه بخواهیم کسی را مقصر کنیم، درست نیست. با این حال عملکرد همه بد بوده و باید بتوانیم روزهای بهتری را برای هواداران رقم بزنیم.
آجورلو و گل محمدی زحمت کشیدند
جا دارد از آجورلو به عنوان مدیرعامل سابق باشگاه تشکر کنیم. او زحمت خودش را کشید و این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. از یحیی گل محمدی هم باید تشکر کنیم که در سال سخت تراکتور هدایت تیم را پذیرفت. با وجود اینکه نتایج خوب حاصل نشد اما زحمت کشید و برای هردوی این عزیزان آرزوی موفقیت می کنم.
من از آقای الیاسی دورادور شناخت دارم. او عضو فعال هیات مدیره باشگاه بود. الیاسی انسان باشخصیتی است و برایش آرزوی موفقیت می کنم. قدمش روی چشم همه ما و فقط امیدوارم بتواند کمک کند تا تیم از شرایط کنونی خارج شود. هواداران ما دیگر طاقت تحمل این شرایط را ندارند و نمی توانند یکسال سخت دیگر را داشته باشند.
هواداران تراکتورسازی خیلی سختی کشیدند. آنها خیلی اذیت شدند و اکنون همه باید دست به دست هم بدهیم تا با حمایت از مدیرعامل جدید باشگاه، تراکتور را به روزهای خوبش برگردانیم. الیاسی هم قطعا شرایط را می داند و من شک ندارم برای بازگشت به دوران موفقیت تراکتور نهایت تلاشش را انجام می دهد.
تصمیمی برای آینده ام نگرفتم
من هیچ تصمیمی برای آینده ام نگرفته ام. قراردادم با تراکتورسازی تمام می شود اما واقعا نمی دانم آینده چطور می شود. فعلا تمرکزمان روی دو بازی آینده است و انشاءالله هرچه خیر است، پیش بیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز