روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 386
  • 594
  • 995,978
همه باید در چارچوب رسالت اصلی رسانه گام برداریم

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در نشست خبرنگاران آزاد شهرستان ها، بر حرکت در چارچوب رسالت های اصلی رسانه تاکید کرد.
مرتضی صفری در اولین نشست خود با خبرنگاران آزاد شهرستان ها گفت : اولویت اخبار ما در حال حاضر باید در جهت رفع نیازهای مردم در حوز های مختلف باشد .
وی افزود : صحت و صداقت در تولید اخبار یکی از ضرورت های حوزه معاونت خبر است و خبرنگاران باید به این اصل توجه جدی داشته باشند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تاکید بر پوشش رسانه ای مناسب حضور با شکوه مردم در ماه محرم خاطر نشان کرد : رسانه ملی با بسیج تمام تجهیزات و امکانات خود تلاش می کند به شکل مناسب عزاداری مردم در تبریز و شهرستان ها را به شکل شایسته پوشش دهد .
مرتضی صفری با بیان تنوع ماموریت های رسانه در استان اظهار داشت : استان آذربایجان شرقی به لحاظ شرایط خاص جغرافیایی ، از تنوع خبری بسیاری برخوردار است و خبرنگاران باید نسبت به سوژه یابی و خلاقیت در تولید اخبار و محتوا اهتمام بیشتری داشته باشند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در بخش دیگر سخنان خود خاطر نشان کرد : در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد چهلمین سال پیروزی خود می شود، دشمنان نظام با تمام توان سعی در تضعیف خدمات ، اعتقادات ، ارزش ها و باورهای ملت ایران هستند و برای این امر هزینه های بسیار زیادی را پرداخت می کنند، بنابراین هوشیاری و بصیرت خبرنگاران در این برهه و تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب به شکل صحیح و دقیق برای تجدید عهد، بصیرت افزایی و معرفت بخشی برای مردم به ویژه نسل جوان لازم و ضروری است .
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تصریح کرد : جنگ حاضر دشمنان قسم خورده ایران ، جنگ اقتصادی در بستر رسانه هاست و اصحاب‌ رسانه باید در مقابله هوشمندانه با کارزار اقتصادی دشمنان ، در کنار مسئولان باشند .
وی در پایان به نقش صدا و سیما در مقابله با جنگ روانی دشمن اشاره کرد و افزود : تقویت امید ، خودباوری و اعتماد میان مردم از رسالت های اصلی صدا و سیماست و خبرنگاران می توانند نقش مؤثری در ایجاد امید و نشاط داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز