روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 51
  • 721
  • 1,334,973
همچنان تبعیض در فدراسیون فوتبال

ظاهرا برنامه اتتخاب برترین های لیگ به خاطر تبلیغی بودن آن به جای اینکه رفتار عادلانه داشته باشند، به نام تیم ها توجه می کنند و همین موضوع باعث شده است تا این مراسم دچار حواشی شود.
امسال همزمان با آغاز فصل جدید رقابتهای لیگ برتر، مراسم بهترین های لیگ برتر هم برگزار شد و باز هم سرخ آبی های پایتخت مثل اکثر ادوار گذشته بیشترین نماینده را در بین برترین ها داشتند.
هرچند امسال پرسپولیس و استقلال عنوان قهرمانی و نائب قهرمانی در لیگ برتر را کسب کردند، اما به نظر برگزار کنندگان این برنامه بی میل نیستند که سرخ آبی های پایتخت و تیم های اصفهانی در بین برترین ها نماینده داشته باشند.
مهدی طارمی این فصل هم مثل فصل گذشته عنوان بهترین بازیکن لیگ را به خود اختصاص داد. طارمی در شرایطی به عنوان برترین بازیکن انتخاب شد که با ۱۸ گل عنوان آقای گلی را کسب کرده بود.
سه فصل قبل در شرایطی که ادینیو از تراکتورسازی با ۲۰ گل آقای گل شده بود و بهترین بازی های خود را به نمایش می گذاشت، در انتخابی عجیب و جنجالی حدادی فر به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد. حدادی فری که حتی در آن فصل در پست خود نتوانست عنوان برترین بازیکن را کسب کند و پشت سر هافبک تراکتور قرار گرفت، عنوای برترین لیگ را به خود اختصاص داد.
ظاهرا برنامه اتتخاب برترین های لیگ به خاطر تبلیغی بودن آن به جای اینکه عادلانه رفتار کند، به نام تیم ها توجه می کند و همین موضوع باعث شده است تا این مراسم دچار حواشی شود و اهمیت خود را از دست بدهد.
به غیر از ذوب آهن که به عنوان تیم اخلاق انتخاب شد بقیه برترینهای لیگ از دو تیم پرسپولیس و استقلال بود و تیم های شهرستانی هیچ سهمی در این مراسم نداشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز