روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 269
  • 841
  • 1,329,002
همکاری اثربخش دستجات حسینی با سازمان آتش نشانی در ایـــام محرم

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به همکاری اثربخش دستجات حسینی با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در ایام محرم از راه اندازی دو ایستگاه جدید اتش نشانی در کلانشهر تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، آتشپاد داود طالب نژاد به اشاره به استقرار اکیپ های آتش نشانی و خدمات ایمنی در تقاطع های سطح شهر در طول دهه محرم امسال گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهراری تبریز همانند سالهای گذشته با استقرار اکیپ هایی در سطح شهر در ایام محرم در آماده باش کامل بود.
طالب نژاد گفت: در طول ایام محرم و روزهای تاسوعا و عاشورا خوشبختانه مشکل خاصی در شهر بوجود نیامد تنها اتصال و آتش یک دستگاه یخچال خانگی در محله سیدلر گزارش شده بود که همکاران آتش نشانی در کمترین زمان به محل حادثه مراجعت کردند.
وی افزود: علی رغم اینکه این حادثه در زمان عزاداری دستجات حسینی اتفاق افتاده بود اما با همکاری عزاداران حسینی ماموران آتش نشانی در کمترین زمان به محل حادثه رسیدند که شاید در ایام عادی زمان رسیدن به محل حادثه مدت زمان بیشتری طول می کشید.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در پایان سخنانش گفت: در حال حاضر ۲۱ ایستگاه آتش نشانی در کلانشهر تبریز فعال است که به زودی دو ایستگاه دیگر نیز به جمع این ایستگاهها افزوده می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز