روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 652
  • 721
  • 1,335,574
همکاری ایران و روسیه در همدان با مجوز رهبری بوده است

همکاری ایران و روسیه در همدان با مجوز رهبری بوده است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حقوق بشر اجازه نمی دهد که غربیها هر کاری را که دوست دارند، انجام دهد. در ذهن هیچ انسانی چنین جنایاتی که داعش و تروریستها انجام می دهند، حتی قابل تصور هم نیست.

نایب رییس مجلس شــورای اســامی بــا تاکید بر اینکــه امکانات نظامــی ایــران در اختیــار هیــچ کشــوری قــرار نگرفتــه، گفــت:قطعا ً با اجــازه مقام معظم رهبری همکاریهــای ایران و روســیه در همــدان انجام شده است. مسعود پزشــکیان درخصوص اظهارات وزیر خارجه آمریکا «مبنی بر اینکه نســبت به پایــان همکاریهای ایران و روســیه در نوژه تردید دارد»، اعلام کرد: آمریکا تردید داشــته باشــد یا نه، چه  مشکلی حل خواهد شــدرســما ً اعلام کرده ایم که ایران در مسائل سوریه حضور.  مستشاری دارد و روســیه نیز در سوریه حضور دارد که همه این ها با موافقت دولت قانونی بشار اسد انجام می شود و تردید آمریکا نسبت به این موضوع چه تاثیری می تواند داشــته باشد. نماینــده مردم تبریز در مجلس شــورای اســلامی بیان کــرد: آمریکا داعشیها و ضدانقالبهای ایران را تقویت و تجهیز تسلیحاتی میکند. آیا از نظر بین الملی آمریکا کار درســتی را انجام میدهد که بخواهد ابراز تردید کند، در مورد همکاری های ایران و روسیه در سوریه. عضو هیات رئیســه مجلس شورای اسلامی در پاســخ به این سوال که آیا هیات رییسه در مورد همکاریهای ایران و روسیه در پایگاه هوایی نوژه، جلسهای را برگزار کرده، پاسخ منفی داد و گفت: مسائل سیاسی و امنیتی این چنینی بیشــتر به شــورایعالی امنیت ملی و رهبری معظم انقلاب مربوط می شود تا مجلس. بدون اجازه رهبری امکان ندارد چنین اقدامی انجام شود پزشکیان یادآور شد: موضوعی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که مکانی به کسی واگذار نشده و امکانات نظامی کشور نیز در اختیار کسی قرار نگرفته است. او اضافــه کــرد: همــکاری و هماهنگی ایران و روســیه کار درســتی اســت و آدمهایی که از نقــط مختلف دنیا پول و امکانــات در اختیار تروریســتهای تکفیری قرار میدهند، آنها باید پاسخ بدهند که چرا این گونه رفتار میکنند در حالی  که اصلا اهل سوریه نیستند. نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مردم سوریه در انتخابات قانونی که ســازمانهای بین الملی بر رای گیــری نظارت کرده اند ولی غربیها میخواهند با زور حرف خود را به کرسی بنشانند. آنها بنا بر نفع شخصی به دنبال دموکراسی و حقوق بشر هستند. نایــب رییس مجلس شــورای اســلاامی ادامــه داد: حقوق بشــر اجازه نمیدهد که غربیها هر کاری را که دوست دارند، انجام دهد. در ذهــن هیچ انســانی چنین جنایاتی که داعش و تروریســتها انجام میدهند، حتی قابل تصور هم نیست. پزشــکیان تصریح کرد: روســیه نیز در همکاریهای با ایران به دنبال منافع خودش اســت. نمی شــود گفت که دل روســیه با ماست. آن ها منافع خود را میخواهند و ما نیز به دنبال منافع خود هستیم. هــر ملت و دولتی به دنبال منافع خود هســتند و مــا باید تلاش کنیم بر اســاس عدل و انصاف به جلو برویم و ســعی کنیم بــا کمترین تنش به بیشترین نتیجه برسیم. با تنش به نتیجه رسیدن هنر نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز