روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 432
  • 648
  • 1,189,784
همکاری مردم قابـــل تحسین بود

تقدیر شهردار تبریز از زحمات کارکنان خدمات شهری، پسماند و آتش نشانی در ایام عزاداری حسینی

شهردار کلانشهر تبریز از تلاش های کارکنان خدمات شهری، پسماند و آتش نشانی در تامین رفاه و امنیت عزاداری های حسینی قدردانی کرد.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در گفتگویی با اشاره به فعالیتهای نیروهای خدمات شهری به ویژه پاکبانان زحمت کش در جهت تنظیف شهر و اتخاذ تمهیدات لازم برای سهولت در برپایی مراسم های سوگواری و خدمات رسانی به عزاداران حسینی قدردانی کرد.
وی همچنین با اشاره به آماده باش نیروهای ایثارگر آتش نشانی در دهه اول محرم و تامین امنیت دسته های عزاداری به ویژه در عزاداری بازار تبریز و نیز اجتماع بزرگ عزاداران حسینی این کلان شهر، از این مجموعه برای برقراری امنیت و برگزاری عزاداری های بدون حادثه تمجید نمود.
شهین باهر در ادامه این گفتگو، از همکاری و مشارکت مردم با نیروهای خدوم و زحمت کش شهرداری در نظافت و تمیز نگه داشتن شهر تشکر کرد و آن را نشان از فرهنگ والای شهروندان عزیز دانست و نقش هیئات حسینی و نیز گروه های مردم نهاد زیست محیطی را در این امر موثر خواند.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه به نقش شهرداری کلان شهر تبریز در فضاسازی و تبلیغات محیطی متناسب با ماه محرم اشاره و خاطرنشان کرد که این مجموعه همواره در برپایی مناسبت های مذهبی نقش فعالی داشته و همچنان با مساجد و هیئات حسینی تعامل و همکاری نزدیک خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز