روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 793
  • 659
  • 1,438,354
همکلاسی راز مرگ را فاش کرد

ساعت ۱۱ صبح پنجشنبه ۲۴ آذر رهگذران جسد پسر جوانی را در یکی از بوستان‌های تهرانپارس پیدا کردند. پس از شناسایی هویت پسر ۱۷ ساله خانواده وی مدعی شدند پسرشان به‌نام پرهام روز قبل به مادرش پیام داده که با معلمشان بحث کرده و همراه با دوستش آرش از مدرسه خارج شده است . اما دیگر خبری از او نداشتند تا اینکه جسدش را پیدا کردند.
در حالی که تحقیقات برای رمزگشایی از مرگ این پسر نوجوان ادامه داشت مشخص شد آرش به علت خوردن قرص ترامادول در بیمارستان بستری است. از آنجا که این پسر می‌توانست راز مرگ پرهام را فاش کند وی پس از ترخیص از بیمارستان به دادسرای جنایی رفت و تحت بازجویی قرار گرفت.
وی به بازپرس مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: شب قبل از حادثه پرهام به من پیام داد که از زندگی خسته شده و تصمیم به خودکشی دارد. او از من پرسید که در این کار او را همراهی می‌کنم یا نه. من هم به خاطر اختلافاتی که با خانواده‌ام داشتم و همچنین شکست عشقی که به تازگی خورده بودم از این پیشنهادش استقبال کردم.
او ادامه داد: قرار شد فردا صبح مقابل مغازه‌ای در نزدیکی مدرسه همدیگر را ببینیم. بعد به پارک رفتیم و قرص ترامادول خوردیم. شنیده بودم که الکل باعث مرگ می‌شود و ما بعد از مصرف قرص الکل خوردیم. بی‌حال شده بودیم و همدیگر را صدا می‌زدیم که یک دفعه پرهام تعادلش را از دست داد و از صندلی روی زمین افتاد. نبضش را گرفتم مرده بود. گوشی تلفنش را برداشتم تا کسی آن را سرقت نکند نمی‌خواستم بمیرم بعد از آن خودم را به بیمارستان رساندم. اورژانس هم با پدرم تماس گرفت و به او خبر دادند.
باتوجه به اینکه آرش ۱۷ سال داشت بازپرس جنایی پرونده او را با قرار عدم صلاحیت به دادسرای ویژه اطفال فرستاد تا تحقیقات بیشتر از وی انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز