روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 104
  • 420
  • 1,435,560
هنرمندان ،تبریز را روایت می کنند

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از روایت تبریز توسط هنرمندن شاخص تبریزی در قالب یک پروژه فرهنگی سینمایی خبر داد.
میکائیل نظری با اشاره به برنامه جدید این سازمان در راستای به تصویر کشیدن عظمت و شکوه تبریز در اعصار گذشته اظهار داشت: بر اساس این برنامه از هنرمندان خواسته ایم با حضور در ابنیه تاریخی، روایتی از گذشته و حال این بنا ارائه دهند تا این بناها از زبان ایشان روایت شود.
وی ادامه داد: مساجد تاریخی، بخش هایی از بازار، قسمت هایی از بناهای تاریخی و نقش آفرین در انقلاب مشروطه، آرامستان های تاریخی و … گوشه هایی از این روایت ها خواهند بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: در این سلسله روایت ها، تاریخ تبریز نیز بازگو خواهد شد تا تعهد و پایبندی اش به ایران و اسلام که همواره این شهر را به شهری در خط مقدم دفاع از هویت ایرانی اسلامی بدل ساخته است، نمایان گردد.
نظری با قدردانی از حضور و همراهی هنرمندان در این پروژه فرهنگی تاریخی اظهار داشت: هنرمندان همواره در چنین رویدادهایی ما را همراهی کرده اند و خوشحالیم که توانسته ایم از خلاقیت و توان ایشان برای معرفی تبریز بهره ببریم.
وی افزود: در هفته های آینده بخش هایی از این پروژه توسط شبکه های اجتماعی وابسته به سازمان منتشر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه مراحل تولید این فیلم ها، نظیر نگارش فیلمنامه، تصویر برداری، صدا برداری، تدوین و پخش توسط همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز انجام خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز