روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 685
  • 790
  • 1,326,893
هنرمند تبریزی «جنون» را در تهران روایت می کند

هنرمند بنام تبریزی نمایشگاه نقاشی “روایت جنون” را در گالری ساربان تهران دایر کرده است. نمایشگاه انفرادی آثار استاد کیومرث کیاست با تکنیک قلم فلزی و مرکب روی مقوا در ابعاد ۵۰*۷۰ خلق و نمایش گذاشته شده است.
وی در پوستر نمایشگاه خود با اشاره ی تلویحی به حادثه ی تلخ از دست دادن همسرش می آورد: آن روز که پروانه پر کشید و به دوردست ها رفت، لذت دیدن تپه های سبز بهاری را از من گرفت.
در انتهای راهروی ورودی گالری، یک چمدان خاکستری قرار دارد… گویی مقصد مسافرن، “روایت جنون” است! جنونی که زاده ی درد هفتاد ساله ی کیومرث کیاست است و روایتِ یادِ دوست و همسر از دست رفته اش.نمایشگاه مملو از فیگورهایی است که گروتسک وار، به انتزاع رسیده اند و هذیان هایی که فرم گرفته و همه ی آنچه در وجود و ذهنش می گذشت، روی کاغذ آورده اند. کیومرث کیاست زاده ۱۳۲۷ شهر تبریز، این آثار را با تکنیک قلم فلزی و مرکب روی مقوا در ابعاد ۵۰*۷۰، از مرداد ۹۵ تا مرداد ۹۶ خلق کرده است.
“روایت جنون” نمایشگاه انفرادی آثار کیومرث از دو روز قبل آغاز شده شده و تا دوشنبه ۶شهریور ۹۶ ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز