روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۴/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,267
  • بازدید دیروز: 1,140
  • کل بازدید ها: 722,891
هیات‌های اجرایی انتخابات شهر و روستا بزودی تشکیل می‌شود

رئیس ستاد انتخابات گفت: ثبت‌نام از دواطلبان ورود به مجلس شورای اسلامی در انتخابات میان دوره‌ای که از ۸ اسفند آغاز شده بود به اتمام رسیده و در حال حاضر هیات‌های اجرایی در حال بررسی صلاحیت‌ داوطلبان هستند.
علی‌اصغر احمدی درباره روند ثبت‌نام‌ها و آغاز به کار هیات‌های اجرایی گفت: ثبت‌نام از دواطلبان ورود به مجلس شورای اسلامی در انتخابات میان دوره‌ای که از ۸ اسفند آغاز شد به اتمام رسیده و در حال حاضر هیات‌های اجرایی در حال بررسی صلاحیت‌ داوطلبان هستند.
او در ادامه به زمان ثبت‌نام شوراهای شهروروستا اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام دیگر مربوط به انتخابات شوراهای شهر و روستا است که دواطلبان از ۳۰ اسفند به مدت ۷ روز با حضور در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها می‌توانند نام‌نویسی کنند.
احمدی افزود: به زودی به فرمانداران و بخشداران سراسر کشور ابلاغ خواهیم کرد که هیات‌های اجرایی را تشکیل دهند.
رییس ستاد انتخابات تاکید کرد: کلیه عزیزانی که علاقمندند داوطلب انتخابات شوند و از مردم رأی بگیرند تا فرصت باقی است در این روزها برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند و به فرمانداری و بخشداری‌ها بر اساس فرمت‌هایی که با مراجع ذی ربط هماهنگ شده ارائه دهند تا سرعت و سهولت انجام کار بالا برود.
او خاطر نشان کرد: گواهی عدم سوء پیشنه برای نامزدهای انتخابات باید به حکم قانون گرفته و ارائه شود.
احمدی به انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ نیز اشاره کرد و گفت: زمان نام‌نویسی نامزدهای ریاست جمهوری از ۲۲ فرودین ۹۶ به مدت ۵ روز در وزارت کشور انجام خواهد شد.
رییس ستاد انتخابات در پایان تاکید کرد: اصل انتخابات استفاده ازحقوق فردی در قانون اساسی و قوانین موجود برای آحاد ملت است،از این رو در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ افرادی که ۱۸ سال تمام داشته باشند می‌توانند رأی خود را به صندوق بیاندازند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز