روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
«هیات حمایت از صنایع» مدیریت بلیرینگ‌سازی تبریز را تحویل گرفت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از نهایی شدن واگذاری شرکت بلبرینگ ایران به هیات حمایت از صنایع خبر داد.
حسین نجاتی با اعلام این خبر به خبر نگاران  گفت: خوشبختانه پس از پیگیری های مکرر، هیات حمایت از صنایع مدیریت شرکت بلبرینگ ایران را تحویل گرفت.
وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه سرمایه در گردش این شرکت به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان را پرداخت کرده است، گفت: با پرداخت شدن این مبلغ به حساب مستقل هیات اجرایی و تعیین اعضای هیات و مدیرعامل جدید به زودی شرکت بلبرینگ ایران رسماً تحویل هیات حمایت از صنایع می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه در هیات اجرایی دو عضو دولتی باید حضور داشته باشند، گفت: بنده و آقای حسینی مدیرکل تعاون استان و آقایان ارشدی مدیرعامل شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران و حاجی زاده مدیرعامل شرکت ایران خودروی تبریز به عنوان اعضای هیات اجرایی معرفی شده اند و مدیرعامل جدید شرکت بلبرینگ ایران نیز پس از تایید هیات حمایت از صنایع معرفی می شود.
نجاتی گفت: هیات حمایت از صنایع، کارخانه بلبرینگ سازی تبریز را به صورت مستقل مدیریت خواهند کرد و سهامدار شرکت که عدم اهلیت وی محرز شده است نقشی در مدیریت شرکت نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه چنین کاری برای اولین بار در ایران به انجام رسیده است، گفت: تا کنون تنها چهار شرکت تحت مدیریت هیات حمایت از صنایع قرار گرفته است و این نتیجه تلاش های مدیران استان بوده است.
نجاتی افزود: هیات حمایت از صنایع تا به مرحله سوددهی رساندن بلبرینگ سازی تبریز مدیریت این شرکت را بر عهده خواهد داشت و پس از آن با برگزاری مزایده سهام این شرکت به مجموعه ای دارای صلاحیت لازم واگذار خواهد شد.
وی در پایان گفت: به زودی با معرفی رسمی هیات اجرایی و مدیرعامل جدید، بلبریگ سازی تبریز تحویل هیات حمایت از صنایع خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز